Lessons

Single Lesson

Fee

Series of Four

Fee

One Person

$40

One Person

$125

Two People

$30 per person

Two People

$100 per person

One Person w/ Video Analysis

$50

3

2

Two People w/ Video Analysis

$40 per person

Group Lessons Four or More

Fee

Junior

$25

One Lesson

$25 per person

Junior W/ Video Analysis

$30

Series of Four Lessons

$80 per person